Uviažte si pevné puto s Vašim dieťaťom

Certifikovaná lektorka nosenia detí V bavlnce.cz

 

Pani Manová ma takto potešila: "Dobrý deň, vďaka zážitku u Vás, kedy ste na mňa ešte s bábom v brušku naviazala Vašu šatku, sa nosíme od 2 týždňov, máme už dve šatky, dnes došiel nosič a príde aj ochranná kapsa:-) Ďakujem:-)."

Maminky o kurzoch

"Aj vďaka Miške mám ešte vačšiu chuť nosiť. Všetko mi s trpezlivosťou vysvetlila, ukázala. Keď som si naviazala malú, bol to najkrajší pocit :) Lekcia mala trvať 2 hodiny, ale boli sme spolu dlhšie, nakoľko nie všetko sa dá naplánovať pri novorodencovi. Miške to nerobilo problém a bolo vidieť, že to robí zo srdca a chce pomôcť každej nosiacej mamičke :) Takže odporúčam všetkým, ktorí hľadajú túto pomoc:))"

mamina Barbora Gálisová

"Na kurze najviac oceňujem praktický nácvik úväzu, keďže som už mala dosť informácií načítaných a o nosení som bola presvedčená. Kurz ma však utvrdil v rozhodnutí. Taktiež je super, že sme mali priestor na otázky a mohla som si ujasniť, čo mi nebolo jasné. Veľká vďaka za milý kurz."             

mamina Veronika Pétiová

"Páčilo sa mi, ako si zhrnula, prečo je dobré nosiť bábätká. Najviac ma zaujímala tá časť o viazaní šatky, lebo o tom som nevedela prakticky nič. Velmi fajn bolo konkrétne nacvičovanie úväzu."

mamina Lucia Vöröšová