Uviažte si pevné puto s Vašim dieťaťom

Certifikovaná lektorka nosenia detí V bavlnce.cz

 

Máte záujem o kurz? Prihláste sa

Ako sa prihlásiť na kurz

Individuálne a skupinové kurzy

Na individuálny, aj skupinový kurz sa môžete prihlásiť e-mailom, správou cez fb stránku www.facebook.com/maminuzlik, telefonicky či smskou (od 8-20.00) alebo cez prihlasovací formulár. Na skupinový kurz sa prosím prihláste minimálne 3 pracovné dni pred vypísaným termínom. Termín individuálneho kurzu si dohodneme podľa aktuálnej potreby. Pri prihlásení mi prosím pošlite meno, telefónne číslo, e-mail, adresu a stručný popis Vašej situácie (u tehuliek týždeň tehotenstva, u maminiek s bábätkami vek bábätka a dôvod, prečo chcete bábätko nosiť). Poskytnuté informácie mi umožnia prispôsobiť kurz Vašim potrebám. 

Za individuálny kurz možno zaplatiť na mieste v hotovosti (vystavím Vám príjmový doklad), alebo vopred prevodom na číslo účtu SK163300000002100953748. Pri platbe použite prosím variabilný symbol, ktorý dostane e-mailom, a do správy uveďte IK - meno, priezvisko. Za skupinový kurz možno zaplatiť len vopred prevodom na číslo účtu SK163300000002100953748. Pri platbe použite prosím variabilný symbol, ktorý dostane e-mailom, a do správy uveďte SK - meno, priezvisko.

V prípade, že sa zo zdravotných dôvodov nemôžete zúčastniť, informujte ma čo najskôr, najneskôr však ráno v deň konania kurzu.

Náhradný termín individuálneho kurzu je samozrejme po vzájomnej dohode možný. Ak si po zaplatení skupinového kurzu účasť rozmyslíte, budem účovať storno poplatok vo výške 50 % z ceny kurzu.

Cena kurzu je bez DPH, nie som platcom DPH.